Новини

Студенти навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій ХНТУСГ успішно виступили у ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Електротехніка та електромеханіка", який проходив в Дніпровському державному технічному університеті з 15 по 17 квітня 2019 року. Всього на конкурс було подано 160 наукових робіт.

 27-28 березня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі "Енергетика", який проходив у Приазовському державному технічному університеті.

18 квітня 2019 року в навчальному корпусі ННІ ЕКТ відбулася зустріч випускників 1977 року, які зустрілися з куратором своєї групи професором кафедри ЕЕМ Черемісіним М.М. та відвідали начальні аудиторії інституту.

 

10 квітня 2019 року в актовій залі університету відбувся щорічний конкурс «Студент року» в якому брали участь представники 5 навчально-наукових інститутів та факультету. Представником нашого інституту був студент 4 курсу Федюшко Олексій. 

11 квітня 2019 року в НТУ України КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні». Від ХНТУСГ ім. П. Василенка в цьому заході брав участь доцент Дудніков С. М.

8 квітня 2019 р. в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща пройшла зустріч представників університетів м. Харкова із Генеральним консулом паном Янушем Яблонським та доктором технічних наук Романом Бабутом, представником Національного агентства з питань енергозбереження Республіки Польща (KAPE S.A.). Представником ХНТУСГ ім. П. Василенка був доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Дудніков С. М.

2 квітня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на базі Інституту хімії та хімічних технологій пройшов ІІ тур Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія». Представником від ХНТУСГ був студент 5 курсу ННІ ЕКТ Тузко Андрій.

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search