Новини

   На базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь)  13-14 червня 2019 року  відбулась VІІІ Міжнародна науково- практична конференція пам’яті І. І. Мартиненка «Енергозабезпечення технологічних процесів».

11 червня 2019 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулося нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу серед студентів «Чому я обираю агро?». Серед 97 робіт, що були подані на конкурс,  експертною радою було відібрано 10 найкращих,  до яких ввійшла робота і нашої студентки.

1 червня 2019 р. за ініціативи випускника кафедри АКІТ Мкртумяна Севана та за підтримки кафедри, керівництва ННІ ЕКТ та університету спільно зі Smart Industry Group, Харківським регіональним центром «Індустрія 4.0», ТОВ «Системи Автоматизації Сервіс» був проведений семінар на тему: Кібербезпека АСУТП.

   28 травня доцент кафедри БМІТЕ Чорна М. О.  та викладачі кафедри АЕМС  Міленін Д. М. і Сухін В. В. провели екскурсію з групою 35-Епр на виставці «Шлях Енея. Художники сьогодення сам-на-сам за минулим».

20-22 травня 2019 року студенти ННІ ЕКТ під керівництвом доцента Абраменка І.Г. прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" в Одеській національній академії харчових технологій.

23 травня студент 3-го курсу заочної форми навчання Денисенко Дмитро в якості представника компанії «Teplodom.net.ua» та дилера компанії «Атмосфера» прийняв участь у дискусії «Як заробляти на сонці та забезпечувати весь дім електроенергією» в ефірі “Вісті.

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search