Новини

Осінні старти 2018

16 жовтня 2018 р. на стадіоні студентського гуртожитку №1, відбулося спортивне свято "Осінні старти" серед студентів ХНТУСГ ім. П. Василенка.

У естафеті брали участь сім команд у складі шести найкращих спортсменів. Після старту перед нашими студентами стояв комплекс завдань на витримку, силу та спритність. Серед них такі як: підтягування, гиря, станова тяга, віджимання від полу, берпі та біг на 100 метрів. У цьому році вперше в спортивних змаганнях брали участь представники факультету іноземних студентів. Всі учасники показали гарні результати. Енергійна музика та підтримка оточуючих допомогли викластися на всі 100%.

За досягнутими результатами команда ННІ ЕКТ зайняла почесне 2 місце, а переможцями стала команда від ННІ ТС. Студенти, які брали участь у змаганнях, були нагороджені медалями та отримали заряд бадьорості.

Дирекція ННІ ЕКТ дякую студентам інституту за високий результат у змаганнях та бажає їм подальших перемог!