Конференції

4-5 квітня студенти ННІ ЕКТ під керівництвом викладачів кафедри біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки брали участь у науково-практичній студентській конференції «ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ в АПК УКРАЇНИ» та в XV Міжнародному форумі молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА У ХХІ СТОРІЧЧІ».

4 квітня 2019 року в ННІ ЕКТ відбулася щорічна студентська науково-практична конференція, в якій брали участь не тільки студенти ХНТУСГ, але й студенти з інших закладів вищої освіти, таких як: Таврійський державний агротехнічний університет, коледж переробних та харчових технологій.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

                Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України", яка відбудеться 1-2 листопада 2018 р. в навчально-науковому інституті енергетики та компютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

    2 та 3 листопада 2017 року в ННІ ЕКТ відбулась міжнародна науково-практична конференція «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України», в якій брали участь науковці та фахівці з шести країн (США, Ізраїль, Франція, Данія, Росія та Україна).

 
В роботі секції № 5 «Вплив ЕМП та пружних коливань на біологічні об'єкти сільськогосподарського призначення» до міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України» взяли участь викладачі різних ВНЗ України: ХНТУСГ (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка), ПДАТУ (Подільський державний аграрно-технічний університет), ТДАТУ (Таврійський державний агротехнологічний університет). Найбільшу зацікавленість в аудиторії викликала доповідь аспіранта з ТДАТУ Попрядухіна Вадима Сергійовича. на тему: «Электромагнитный метод и электронные системы терапии гинекологических болезней животных».

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search