Практика за кордоном

Сільськогосподарська практика в Королівстві Данії!

Я, Замніус В’ячеслав, студент 6 курсу, проходив сільськогосподарську практику в агропромисловому комплексі Королівства Данії в регіоні Sjælland, неподалік від міста Kalundborg у фермера Søren Jeppesen на протязі 12 місяців.

  В господарстві фермера знаходиться дві ферми з сумарною кількістю 16000 поросят за рік, та приблизно 200 гектарів землі для вирощування зернових.

  Моя практика була пов’язана з роботою на свинофермах у відділі Slaughterpigs (дорощування поросят з 30кг до 110кг), який йде після Klimastald (про який розповів Замула Олексій – студент нашого інституту у своєму звіті http://www.electrofak.com.ua/index.php/uk/zhittya/prakt-za-kordon/188-praktika-v-daniji) і є останнім циклом вирощування свиней для м’ясної продукції. В мої обов’язки входило:

  • догляд за поросятами (надання медичної допомоги в разі необхідності, виявлення проблемних поросят зі стада, перегнати поросят по фермі та для Slaughterhouse та інш.);
  • мийка кімнат перед тим як запустити нових поросят;
  • інша дрібна робота по фермі та на полях під час збору врожаю.

 

    Проживав я в будинку разом з фермером та його сім’єю, де мав у своєму розпорядженні весь цокольний поверх, який був обладнаний всім необхідним для комфортного проживання та відпочинку після робочого дня.

  У вільний від роботи час намагався подорожувати по країні, відвідував різноманітні музеї, вивчав місцеву культуру та навіть відпочивав на морі в літній період часу.

  Після закінчення практики отримав позитивні рекомендації від фермера, які дають можливість для отримання робочого контракту на свинофермах в країнах Євросоюзу і не тільки.

 Рекомендую кожному, хоча б один раз з’їздити закордон на практику, незважаючи на різні труднощі.

 Дякую за увагу!

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search