Практика за кордоном

Практика в Швейцарії 2018-2019

Я, Бережний Сергій, студент 4 курсу проходив практику в Швейцарії з 1.10.2018 р. по 01.02.2019 р. на овочевій фермі “Fahrmaadhof“.

   Основною моєю роботою була чистка та сортування овочів, таких як капуста, морква, цибуля, картопля. Також я часто виїздив на роботу в поле, де я разом з моїми колегами збирав врожай, найчастіше це було вирізання капусти. Також я працював з мобільною технікою: завантажувачем, трактором та автомобілем. Рекомендую бажаючим проходити подібну практику мати права.

 

   Разом зі мною окрім швейцарців працювало також багато студентів з інших країн, таких як Польща, Румунія, Туреччина, Молдова та інші. Господарі та всі мої колеги ставились до мене дуже добре, в робочому колективі панувало взаєморозуміння та взаємоповага.


 

   Зазвичай мій робочий день тривав 11 годин, з 7 ранку до 6 вечора, з 12.00 до 13.15 була обідня перерва, а також були дві паузи по 15 хвилин, о 9.00 та о 15.30. На обіді нас годували дуже добре та смачно, під час пауз також була можливість перекусити. Працював я з понеділка по п’ятницю, субота та неділя були вихідними днями. Інколи, коли було багато роботи, я працював в суботу с 7.00 до 12.00. У вихідні дні господарі дозволяли брати за необхідності велосипед або автомобіль для поїздок в магазин або подорожей по Швейцарії.

 Завдяки цій практиці я здобув нові знання та практичні навички в сфері сільського господарства, значно поліпшив володіння німецькою мовою та знайшов нових друзів.

   Я дуже задоволений, що пройшов практику в Швейцарії та вважаю, що вона пішла мені на користь.  

   Дякую університету за надану можливість!

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search