Практика за кордоном

Практика у Німеччині 2019

Привіт! Я, Андрієнко Альона, студентка четвертого курсу ННІ ЕКТ. З 1 лютого по 28 квітня 2019 року я проходила практику в Німеччині, а точніше, в найкращій її частині, як я вважаю, в Баварії.

Я працювала за напрямком  ,,аграрний туризм”. Проживала разом з сім’єю Hartmann в їхньому будинку. В мене  була окрема кімната, в якій було все необхідне для комфортного перебування там. Сім’я мене прийняла дуже добре.

Мої обов’язки були такі: прибирання в будинку, де ми проживали, а також у будиночках для туристів; пекти пироги для туристів; прасувати одяг; готувати обід.

За час проходження практики я знайшла дуже багато друзів серед місцевої молоді та з інших країн, з якими досі підтримую зв’язок, що дуже допомагає практикуватись у вивченні німецької мови.

У вихідні я мала змогу подорожувати країною. Відвідала місто Харбург. Замок Харбург є одним з найбільших, найстаріших і найбільш добре збережених замків Південної Німеччини.

Враження від закордонної практики тільки позитивні, раджу кожному студенту нашого університету скористатись такою можливістю і здобути новий корисний досвід.

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search