Студентське життя

20 листопада о 14.00 в навчально-науковому інституті енергетики та комп’ютерних технологій була проведена конференція студентів інституту, на якій розглядалось питання про висунення кандидатури від ННІ ЕКТ на вибори голови студентського парламенту університету.

     20 вересня 2018 року студенти 13БМІ групи (Воловик Анастасія, Древіна Варвара, Ільченко Анна, Коваленко Даніїл, Конотоп Дар’я, Мачук Наталія, Мурай Руслана, Олешко Даніїл, Сидоренко Дмитро, Язєва Катерина) з доцентом кафедри біомедичної інженерії та теоретичної електротехніки Ляшенком Г. А. і куратором групи Поляновою Н. В. відвідали спеціалізовану виставку передових енергоефективних технологій та будівництва KHARKIVBUILD&ENERGY яка відбулася в палаці спорту м. Харкова.

    Масові змагання та флешмоб із підтягування на поперечині стали окрасою свята до Міжнародного дня студентського спорту на території фізкультурно-спортивного комплексу «Локомотив» у Харкові.

   

    13 вересня 2018 р. студентська рада ННІ ЕКТ спільно з дирекцією та профспілковим бюро організувала великий пікнік «Посвята в студенти ННІ ЕКТ» для студентів 1 та 3 курсів. На заході були присутні представники дирекції Мороз О.М., Хандола Ю.М., Пазій В.Г., голова профспілкового бюро Бородай І.І., куратори груп Абраменко І.Г., Полянова Н.В., Лисиченко Р.М., Міленін Д.М., студентська рада, студенти старших курсів. 

Партнери

©2018 ННІ ЕКТ.

Search