Новини

Дебют першокурсника – щорічне свято для першокурсників університету, який дає їм можливість показати свої таланти і творчі здібності в різних сферах мистецтва. Метою проведення Дебюту є залучення нових студентів в суспільне життя університету, а також надати їм можливість виступити на головній сцені ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

Сезон Агропортів завершено, настає епоха інноваційних парків – під таким гаслом пройшла 10 – 12 жовтня 2019 року традиційна шоста виставка AGROPORT EAST KHARKIV 2019 у терміналі Харківського аеропорту. ННІ ЕКТ представила кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту у співтоваристві з громадським об’єднанням “Асоціація фермерів та землевласників Харківської області”. Доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. презентував науково-дослідні та проектні напрямки роботи кафедри та проводив профорієнтаційні заходи серед відвідувачів виставки.

В період з 22.06.2019 р. по 23.09.2019 р, завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Тимчук Сергій Олександрович та доцент цієї ж кафедри Піскарьов Олексій Миколайович, а також директор інституту післядипломної освіти Автухов Анатолій Кузьмич й доцент кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова Романашенко Олександр Анатолійович проходили стажування у Варненському вільному університеті імені Чорноризця Храбра.

26 вересня завідувач кафедри ЕЕМ Мірошник О. О. та доцент кафедри ЕЕМ Дуднікова С. М. разом із студентами групи 31-Е, 43-Епр та 73-Ем були учасниками спеціалізованої виставки PromENERGY 2019, яка проходила на території Палацу Спорту.

  20 вересня 2019 року доцент кафедри БМІТЕ Чорна М. О. і старший викладач кафедри АЕМС Міленін Д. М. разом зі студентами 4-го курсу ННІ ЕКТ відвідали науко-демонстративний центр імені Ландау.

   Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята в студенти. Вона згуртовує, знайомить першокурсників з керівництвом та традиціями університету і інституту, відкриває перспективи становлення та зростання студента як особистості.

Партнери

©2019 ННІ ЕКТ.

Search