Новини

11 грудня 2019 року доцент кафедри ЕЕМ Єгоров О.Б. та доцент кафедри ІЕТП Єгорова О.Ю. зустрілися з майбутніми випускниками 2020 року Охтирських загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3, №5 та №11 для  їх інформування про особливості вступної кампанії та про переваги навчання в ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

5.12.2019 року співробітники кафедри БМІТЕ доцент Чорна Марія Олександрівна та лаборант Бугай Павло відвідали батьківські збори учнів   11-х класів в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №113.

    На кафедрі «Електропостачання та енергетичний менеджмент» ННІ ЕКТ проводяться курси підвищення кваліфікації за тематикою «Налаштування, монтаж та обслуговування систем сонячних електростанцій», які організовані спільно з компанією «Теплодом.нет.юа» та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

27 листопада 2019 року директор ННІ ЕКТ Мороз О.М. та доцент кафедри БМІТЕ Чорна М.О. зустрілися з батьками випускників 2020 року Харківської спеціалізованої школи №119 для інформування їх про можливості та переваги навчання в ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

Партнери

©2020 ННІ ЕКТ.

Search