Новини

Екскурсія студентів ХНТУСГ до передового сільськогосподарського господарства Харківської області

18 жовтня 2017 р. за підтримки першого проректора, д.т.н., професора Лисиченка М.Л. делегація ХНТУСГ у складі заступника директора ННІ ЕКТ Хандоли Ю.М. та студентів університету: Трухачова Сергія (голови напрямку розвитку та працевлаштування студентів студради ННІ ТС, 6 курс), Матусевича Ярослава (5 курс, ННІ ЕКТ), Ярового Максима (5 курс, ННІ ЕКТ), Рибалко Сергія (4 курс ННІ ЕКТ), Гожі Віктора (2 курс, ННІ МСМ) відвідали СТОВ ‹‹Мрія››, що знаходиться в с. Глушківка Куп′янського р-ну Харківської області.
 Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур, вирощуванні ВРХ та виробництві молока. Господарство має 15000 га землі, 1100 голів великої рогатої худоби, вівці, страуси, коні. Значна увага приділяється закупівлі сучасної техніки.

 

Знайомство з господарством розпочалося з зустрічі з його керівником Головком Анатолієм Миколайовичем, який гостинно зустрів гостей. Анатолій Миколайович особисто організував екскурсію по господарству, під час якої ознайомив із сучасним обладнанням свинокомплексу, Боярського молочного комплексу, страусиної ферми та конюшні. Гості побачили процес доїння корів за допомогою автоматичної каруселі для доїння, молочне таксі для годування телят; допитливих але лякливих страусів; коней німецької породи, які розважають гостей та допомагають в лікуванні хворих дітей. Найбільш вражаючими були умови, які створені в господарстві, для роботи і відпочинку працівників.

 

 

 

 

 

 

Делегація університету побувала в школі села і була приємно вражена наскільки багато уваги приділяється Головком А. М. для виховання молодого покоління.

Наприкінці екскурсії господарі пригостили членів нашої делегації чудовими пирогами та екологічно-чистим і смачним обідом.

Налагодження співпраці університету з підприємствами такого рівня безперечно є стимулюючим фактором у набутті студентами знань, проходженні практик та їх працевлаштуванні після закінчення університету.

 

Керівництво університету виражає вдячність Головку Анатолію Миколайовичу за надану можливість ознайомитись з господарством та гостинність.

  

 

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search