Новини

Дебют першокурсників ННІ ЕКТ 2017

19 жовтня в фойє ННІ ЕКТ відбулося довгоочікуване свято-конкурс – Дебют Першокурсника, у якому приймали участь студенти, які цього року стали студентами нашого інституту, тобто першокурсники та випускники технікумів та коледжів, що поступили на третій курс. До уваги суддів (професор Жила В. І., доцент каф. культурних універсалій Кухаренко А. Л. і художній керівник університету Кірюхіна М. О.) та глядачів було представлено 11 номерів.

Право розпочати дебют було надано Матвієнко Ірині та Тарасенку Олександру з їх надзвичайно красивим осіннім вальсом. Другою на сцену вийшла Залецька Олена з прекрасною піснею. Манив глядачів своєю неповторністю та теплом Сходу танець «Індія». Хлюпка Валерія виступила з авторським віршем «Україно, пам’ятай!». Потім прийшли повеселити глядачів своїми жартами команда КВК «Выжившие». Талановитий гітарист Рюмшин Юрій виконав декілька чудових мелодій. Запалили зал своєю витонченістю танцювальний колектив «Lordly». І на завершення семеро завзятих хлопців показали надзвичайний флешмоб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По завершенню свята судді позитивно оцінили виступи наших студентів і відібрали п’ять номерів для участі в гала-концерті, який відбудеться 26 жовтня в актовій залі по вул. Алчевських, 44.

  Директор інститут Мороз О. М., заступники директора Хандола Ю. М. і Пазій В. Г. висловили учасникам слова вдячності за їх таланти і побажали успішного навчання, творчих успіхів і з гідністю продовжувати славні традиції студентів ННІ ЕКТ.

  Дирекція також подякувала студентам старших курсів, які приклали багато зусиль для створення такого свята.

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search