Новини

Участь викладачів каф. ІЕТП у виставці KharkivBUILD&ENERGY 2017

29 вересня 2019 р. викладачі кафедри інтегрованих електротехнологій та процесів Шинкаренко І.М. та Бородай І.І., відвідали виставу KharkivBUILD&ENERGY 2017 на якій були представлені передові розробки та технології сучасної електротехнічної індустрії. В рамках виставки були представлені сучасні тенденції в енергозбереженні такими фірмами як: НП МП «SYNEKO», компанія «Золотое сечение», «Аltek», «Eldom invest», «Теплая компания», «Elko ep» та ін.

 

 

 

Фірма «SolarФРУНЗЕ»  представила альтернативні джерела енергії і портативні комплекти для дома та туризму, які накопичують енергію та забезпечують енергозбереження в буферному та автономному режимах.

На експозиції інжинірингової компанії «Золотое сечение», з якою ННІ ЕКТ підписав угоду про співпрацю в підготовці висококваліфікованих спеціалістів з енергозбереження, на чолі з директором компанії віце-президентом Союзу Підприємців Харківської області, канд. фіз.-мат. наук Іваном Михайловичем Єфановим традиційно були представлені останні досягнення в електротехнічній індустрії: передові енергоощадні технології, матеріали, енергетичні установки нового покоління, інноваційні розробки та проекти.

Представниками компанії на виставці були випускники  нашого університету 2016 року Черкашин Артем та Сілаєв Іван, які успішно працюють в цій компанії і проявили себе з найкращої сторони.

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search