Новини

Вибори голови та членів студентської ради ННІ ЕКТ

Відповідно до статті 40 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 року № 1556-VII про обрання студентських лідерів шляхом проведення прямого таємного голосування 28 вересня 2017 р. в ННІ ЕКТ відбулись вибори голови та членів студентської ради інституту. 

 

 

На посаду голови студентської ради ННІ ЕКТ балотувалися два кандидати: студентка 42-ЕМ групи Чумак Дарина та студентка 33-А групи Бродяна Ксенія. До складу студентської ради ННІ ЕКТ було висунуто 10 студентів. Організувала і провела вибори виборча комісія, до складу якої входили такі студенти: Таран Аліна, Гонт Анна, Вахтеров Нікіта, Тростянка Владислав, Горічко Наталія.

Розпочалося голосування о 09:00. Студенти реєструвались за документом та отримували два бюлетеня, один для голосування за голову, другий – за членів студентської ради ННІ ЕКТ. 

 

Таємне голосування закінчилось о 15:30, після чого виборча комісія підрахувала кількість голосів. За результатами голосування головою студентської ради ННІ ЕКТ було обрано студентку 42-ЕМ групи Чумак Дарину. 

До складу студентської ради ННІ ЕКТ увійшли: Довгопола А., Каліта О., Лампанченко Д., Мохонько А., Рогаченко В., Семіон О., Скляр Д., Тузко А., Федюшко О., Чала Н.

Бажаємо новообраній голові та всім членам студентської ради ННІ ЕКТ здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, впевненості у своїх силах!!!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search