Новини

Випуск магістрів 2018 року

photo
З 19 по 21 лютого в ННІ енергетики та комп’ютерних технологій відбулись захисти кваліфікаційних робіт магістрів, тобто інститут «поставив на крило» нових висококваліфікованих фахівців, магістрів з електроенергетики та автоматизації, для яких університет надав можливості проявити себе та відкрив нові таланти.

     За роки навчання в університеті студенти розкрили свій потенціал, показавши успіхи в навчальній, науковій та адміністративній сферах, вони публікували свої доробки у наукових збірниках та отримували високі відзнаки, і ось, нарешті відбулась кульмінаційна подія – захист кваліфікаційної роботи. Це надзвичайно важлива і відповідальна подія, що, зазвичай, запам’ятовується на все життя та є стартом в професійній кар’єрі майбутніх фахівців.

     Період підготовки та написання робіт для наших випускників був плідним, цікавим і, звичайно ж, не простим, проте якісна та методична робота студентів та їхніх наукових керівників дозволила отримати ґрунтовні результати досліджень, які були добре аргументовані та цікаво презентовані.

    Зі слів студентів, цей насичений і яскравий період життя в університеті, був присвячений не тільки науці та навчанню, але й розвагам та самовдосконаленню, тут вони зустріли друзів та вчителів.

     27 лютого в актовій залі університету відбулось святкове вручення дипломів випускникам. На це свято були запрошені батьки та друзі наших студентів. Дирекція ННІ ЕКТ оголосила та вручила подяки батькам студентів за гармонійне виховання своїх дітей.

 

 

 

 

 

     В той же день студентська рада ННІ ЕКТ висловила слова вдячності активістам нашого інституту Мотузному Євгену та Холодній Даші.

 

 

     Вітаємо магістрів, їх батьків та друзів і їхніх наукових керівників з успішних захистом та бажаємо натхнення й наснаги, нових звершень, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання! Хай вам щастить наші випускники!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search