Новини

Профорієнтаційна робота кафедри ІЕТП

photo
25-26 листопада на території коворкінга A-level HUB пройшов локальний освітній проект «Школа Успіху - Харків 2017». В проекті приймали участь активна молодь міста Харків віком 14-16 років.

 

    Були присутні учні шкіл №119,75,160,16,116,164 та 32. Організатори проекту був учень ЗОШ №32 Максим Бородай, учасник освітнього проекту Klitschko Foundation 2017 р. Для підлітків - це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети.

 

 

     "Школа успіху" допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. 

 

 

      В рамках проекту асистентом кафедри ІЕТП Бородай Іриною Іванівною була проведена профорієнтаційна робота щодо ознайомлення майбутніх абітурієнтів з ХНТУСГ ім. Петра Василенка. Учасникам проекту Ірина Іванівна розповіла про переваги  нашого Університету серед аграрних ВНЗ України, про широкий  спектр спеціальностей та можливість проходження закордонних практик. Слухачам була надана інформація  про умови вступу до ВНЗ. Протягом презентації була виявлена зацікавленість майбутніх абітурієнтів у проведеній профорієнтаційній компанії. В кінці заходу організатор проекту  «Школа Успіху - Харків 2017» подякував за презентацію ХНТУСГ, а учасники проекту запросили Бородай І.І. до своїх шкіл для проведення профорієнтаційної роботи зі своїми однокласниками.

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search