Новини

Екскурсія викладачів та студентів ННІ ЕКТ до ТОВ НВО «Вертикаль»

photo
29.11.17 студенти нашого інституту разом з заступником директора інституту Хандолою Ю.М. та викладачами Назаренко О.Ю., Пазієм В.Г. і Середою А.І. відвідали один із заводів ТОВ НВО «Вертикаль».

 

       З березня 2000 року це підприємство веде активну науково-технічну та виробничу діяльність по створенню сучасних високоефективних електроприводів, пристроїв плавного пуску, станцій управління відцентровими насосами для добування нафти, як на території України, так і за кордоном. Компанія займає міцні позиції на ринку електротехнічного обладнання, має репутацію відповідального та надійного партнера, серйозного виробника високоякісного економічного обладнання для різних галузей промисловості: нафтогазодобувної галузі, ЖКГ, гірничо-збагачувальної та хімічної галузей.

 

      Керуюча персоналом Юлія ознайомила делегацію з проектами, які розробляються в різних цехах заводу. Під час екскурсії інженери, конструктори та начальники відділів більш детально розповіли про роботу в своїх підрозділах. Студентам показали найновіший проект фірми - «Автономний робот» та обладнання з видобутки нафти нової розробки, яка тестується на «Вертикалі». Також начальник відділу проектування та промислової автоматизації Іван розповів про найбільш цікаві проекти: автоматизація водоканалу, автоматизація насосів на ТЕЦ, розумні датчики, розумний дім та розумне підприємство.

 

 

 

 

 

 

 

До уваги студентів!

Фірма «Вертикаль» надає можливість пройти стажування студентам старших курсів на період до 2-ох місяців, з подальшим працевлаштуванням. Робота може бути як на повний тиждень, так і не на повний(чотири повні дні або три повних і два робочі дні по 4 години). Також у січні та лютому відкривається «Школа професіоналів»,  де кожний бажаючий може розпочати стажування і навчання під керівництвом наставника фірми.

 Зв’язок з Юлією (керуюча персоналом): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  м.т. 066-924-16-66

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search