Новини

Профорієнтаційна робота ст. викладача Попадченко С.А.

photo
12 жовтня 2017 року ст. викладач кафедри ЕЕМ Попадченко Світлана Анатоліївна відвідала з профорієнтаційною метою Харківську спеціалізовану школу I-III ступенів №108. Під час зустрічі з учнями випускного класу Світлана Анатоліївна надала їм інформацію про переваги навчання в нашому університеті та можливості щодо проходження практик за кордоном, в тому числі у Франції, так як в цій школі здійснюється поглиблене вивчення французької мови.

 

     2 листопада 2017 року Попадченко С.А відвідала  Слатинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний заклад" Дергачівської районної ради Харківської області.

     Директор Слатинського НВК Скрипка Наталія Василівна надала можливість провести профорієнтаційну роботу в повному обсязі в супроводі з класним керівником випускного класу Задніпровською Вікторією Володимирівною.

     Добра пам'ять про випускників школи, які навчались у нашому ВНЗ живе в школі, в музеї школи, де відображена історія школи.

 

 

     Велику зацікавленість проявили учні закладу до нових умов прийому на технічні спеціальності, переваг навчання в нашому університеті, можливість проходження практик в країнах Європи та США, умови проживання в гуртожитках, вартість навчання за контрактом, підготовчі курси, можливість отримання додаткових 20 балів до результатів ЗНО.

 

    За проханням дирекції профорієнтаційна робота була проведена також в 10 класі.

 

 

 

 

     2 листопада 2017 року Попадченко С.А. також відвідала Прудянську загальноосвітню школу І-III ступенів Дергачівської районної ради Харківської області. Існують давні зв’язки нашого університету з цією школою. Директор Оробченко Олена Миколаївна завжди привітно зустрічає гостей. Дирекція та учні зацікавлено ознайомились з умовами прийому.

 

     Учні отримали буклети з інформацією про умови вступу до університету та були запрошені на день відкритих дверей.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search