Новини

День Енергетика і Мафія

photo
20 грудня в корпусі ННІ ЕКТ панувала особливо тепла атмосфера, адже студентська рада інституту проводила тематичне святкування Дня енергетика у стилі «Мафія». Яскраві емоції визвала поява Жили В.І., Хандоли Ю.М. та Пазія В.Г. у ролі головних мафіозі.

 

 

 

 

     Гостей свята також радували своїми талантами як учасники Дебюту Першокурсника, так і студенти старших курсів, які мають значний досвід у проведенні таких заходів. Ведучі підготували конкурсну програму, в якій приймали активну участь не тільки студенти, а й викладачі.

 

 

 

     Особливостями цього свята були фотозона, біля якої із великим задоволенням фотографувалися всі охочі, і бар, де частували гостей чаєм та смаколиками.

 

 

 

     В кожен свій виступ студенти вклали частинку своєї душі заради посмішок та задоволення своїх глядачів. І в котрий раз студенти ННІ ЕКТ довели, що наше студентство найкраще!

 

 

 

     Особливо порадували викладачі, які пройнялися тематикою свята і прийшли в костюмах.

 

 

 

     Наприкінці вечора студентів у телефонному режимі привітав з професійним святом перший проректор університету Лисиченко М.Л.

 

 

 

    По закінченню була проведена святкова дискотека.

    Вітаємо викладацький колектив інституту ЕКТ та студентів з Днем Енергетика!!! Хай завжди в ваших домівках буде світло, тепло, добробут, любов і повага!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search