Новини

Успішний виступ наших студентів у Кременчуцькому університеті

2 - 15 березня 2018 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проходила Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Електричні машини та апарати».
     Студенти нашого інституту 41 Е (ЕН14-1б) групи Гирка Костянтин та Зосімов Елеазар бралиучасть у даному заході та зайняли друге командне місце серед семи команд учасників. Гирка Костянтин виборов третє місце в особистому заліку. Наставником нашої команди була доцент каф. АЕМС Сотник О.В.
     З 15 по 17 березня у КНУ ім. М. Остроградського також проходив другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини і апарати», у якому брали участь студенти п’ятого курсу інституту енергетики та комп’ютерних технологій Михайло Удалов та Ігор Величко.

 

  

 

Наукові роботи та доповіді Михайла та Ігоря отримали високі оцінки членів журі і в підсумку вони посіли третє місце та були нагороджені почесними грамотами та медалями.

Науковими керівниками Михайла Удалова та Ігоря Величка є доцент каф. ЕЕМ Єгоров О. Б. та доцент каф. АЕМС Хандола Ю. М.

 

На засіданні вченої ради ННІ ЕКТ, що відбулася 20 березня 2018 року, директор інституту Мороз О. М. привітав студентів та їх наставників зі значними досягненнями та побажав подальших успіхів і перемог!

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search