Новини

Участь доц. кафедри ЕЕМ Дуднікова С.М. у IV Форумі енергоефективного партнерства’18

 
     27 квітня 2018 р. викладач кафедри ЕЕМ ННІ ЕКТ доц. Дудніков С.М. брав участь у IV Форумі енергоефективного партнерства’18 Держенергоефективності, який проходив у конгресно-виставковому центрі «Парковий». На форумі було презентовано досягнення та плани розвитку ЕСКО-механізму в Україні, що стає для України ефективним заходом щодо розвитку енергосервісу в регіонах, термомодернізації бюджетних установ, а також механізмом активізації бізнесу та інвесторів у сфері енергоефективності. Таким був лейтмотив IV Форуму енергоефективного партнерства’18, на якому зібралось понад 800 учасників: урядовців, парламентарів, представників місцевої влади, бізнесу, іноземних партнерів та громадськість.
 
    27 квітня 2018 р. викладач кафедри ЕЕМ ННІ ЕКТ доц. Дудніков С.М. брав участь у IV Форумі енергоефективного партнерства’18 Держенергоефективності, який проходив у конгресно-виставковому центрі «Парковий». На форумі було презентовано досягнення та плани розвитку ЕСКО-механізму в Україні, що стає для України ефективним заходом щодо розвитку енергосервісу в регіонах, термомодернізації бюджетних установ, а також механізмом активізації бізнесу та інвесторів у сфері енергоефективності. Таким був лейтмотив IV Форуму енергоефективного партнерства’18, на якому зібралось понад 800 учасників: урядовців, парламентарів, представників місцевої влади, бізнесу, іноземних партнерів та громадськість.
 
 

    «В Україні щонайменше 70 тис. бюджетних установ потребує термомодернізації. Тож, завдяки прийнятим законодавчим змінам щодо енергосервісу відкривається величезний ринок утеплення шкіл, дитсадків, вищих навчальних закладів, лікарень тощо вартістю до 8 млрд. євро», - підкреслив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України С. Савчук.

     Результати щодо функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємствах в регіонах доповів директор центру РЕЧВ Шилович І. Л. танаціональний координатор проекту UNIDO Олексій Пащенко.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search