Новини

Вітаємо Сивенка Михайла з присудженням академічної стипендії Кабінету Міністрів України!

     Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 р. №391-р Сивенку Михайлу – студенту 4 курсу ННІ ЕКТ призначена академічна стипендія.

     Сивенко Михайло протягом чотирьох років навчання в ННІ ЕКТ зарекомендував себе як старанний, наполегливий та здібний студент, підтвердженням чого є відмінні успіхи у навчанні, активна участь у громадському житті університету та значна кількість публікацій в збірниках:

  • «Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі»;
  • «Актуальні питання сучасного соціогуманітарного знання»;
  • «Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування»;
  • «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України»;
  • «Можливості та вплив молоді на життєдіяльність міста»;
  • «Наукові дослідження у Східній Європі».

    З початку свого навчання Михайло є старостою групи, а починаючи з 3 курсу є активним членом студентської ради інституту.

    Він постійно підвищує свій професійних рівень, так у лютому 2018 року Михайло успішно пройшов навчально-виробничу практику з експлуатації електричного обладнання та комп'ютерних систем на підприємствах ТОВ «Завод «Призма Електрик», також він постійно удосконалює свої знання з англійської та німецької мов.

    Сивенко Михайло щорічно бере участь у виставці студентських творчих робіт Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції, він є учасником І-го туру Всеукраїнського конкурсу «Агрополітичні дебати – 2017».

    Михайло нагороджений грамотою Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети за вагомий внесок у забезпечення навчального процесу, позитивний вплив на академічну групу та організаторський талант.

 

Бажаємо Михайлу наснаги та подальших перемог!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search