Новини

Гості з Німеччини в ННІ ЕКТ

    20 вересня наш університет відвідала делегація з університету Rhine Waal University (Клеве, Німеччина). Візит відбувся у рамках багаторічної міжнародної програми співпраці двох університетів по обміну науковцями, студентами та викладачами. На чолі делегації були представлені координатор міжнародних програм університету Rhine Waal Анна Єлісєєва та керівник інвестиційних програм професор Іван Волосяк.

   Гості зустрілися з ректором нашого університету академіком Нанкою О.В., та мали можливість познайомитись з головним корпусом, а також відвідали ННІ ЕКТ, де здійснили екскурсію лабораторіями інституту.

    Професор Волосяк Іван прочитав лекцію на тему „Технічні прилади для біоаграрної інженерії“, на якій були присутні біля ста студентів та співробітників. Під час лекції студенти познайомились з основними навчальними і науковими напрямками університету Rhine Waal та отримали інформацію з застосування Brane-Computer інтерфейсів в агроінженерії, шляхом використання інноваційних технологій роботехніки, біомедицини і програмування.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search