Новини

Участь ННІ енергетики та комп’ютерних технологій у Слобожанському ярмарку

    29-30 вересня кафедра ЕЕМ, у співтоваристві з громадським об’єднанням “Асоціація фермерів та землевласників Харківської області”, представила ННІ ЕКТ у Слобожанському ярмарку на майданчику презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол».

    Доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. презентував науково-дослідні та проектні напрямки роботи кафедри з енергозбереження, енергоефективності та моніторингу аварійних режимів ЛЕП. Представлені розробки та проекти викликали практичний інтерес у відвідувачів виставки. У Слобожанському ярмарку ННІ ЕКТ був єдиним із ЗВО Харківщини, тому не стало дивиною прояви небайдужого інтересу відвідувачів виставки щодо перспектив та умов навчання у нашому інституті, хоча заходи з профорієнтації і не були у форматі участі у ярмарку.

    На момент проведення цього культурно-мистецького заходу весь відкритий простір навколо «Радмір - Експохолу» став майданчиком для демонстрації найкращих зразків декоративно-прикладного мистецтва, образотворчої та художньої творчості, фермерського та промислового господарства Харківської області. В урочистому відкритті ярмарку брала участь Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач,  іноземні делегації, що прибули на Харківщину для участі у Х Міжнародному економічному форумі, депутати обласної ради, керівники районів області.  Голова ХОДА Юлія Світлична зазначила, що на нинішньому ярмарку близько 500 товаровиробників і підприємців представили майже дві тисячі найкращих виробів народної творчості, сільськогосподарської продукції, товарів переробної та харчової промисловості Харківській області.

Корисна інформація

Партнери

©2021 ННІ ЕКТ.

Search