Новини

Електричний гарбуз – 2018

   9 жовтня 2018 р. до корпусу ННІ ЕКТ завітала осінь, з усією своєю золотою красою. Членами студентської ради було відтворено атмосферу, яку ми кожного дня спостерігаємо дивлячись із вікон будинків. Щорічний, традиційний, конкурс-виставка Барви осені та "Електричний гарбуз" дали змогу нашим студентам показати свої творчі здібності в різних його проявах. Різноманітність робіт була дуже великою.

  Традиційно відкрив виставку директор ННІ ЕКТ Мороз О.М., який відмітив, що студенти творчо підійшли до цього свята та зробили чудові вироби. Журі було дуже важко визначитися з переможцями, бо всі роботи студентів були гарні та по-своєму унікальні. Критерії по яким велася оцінка були такими: креативність, зовнішній вигляд, професійність та індивідуальність. Найкращі роботи були відібрані для виставки у головному корпусу ХНТУСГ ім. П. Василенка. Серед них: картина "Піоновий сад" студентки 41-Е гр. Куценко І., композиція "Барви осені" студентів 42-ЕМ гр. Черкай А., Плитник М., Гуліч А., робота "Осінній світильник" студента 42-ЕМ гр. Холоши М., "Тиква з гирляндой" студентів 21-Е гр. Матвієнко І., Стельмаченко А., Лампанченко Д., робота "З ЕКТ навколо світу" студента 31-Е гр. Борисенко І., робота "Крокуй за світлом" 54-Ем гр. Шевченко Д., "Осіння Попелюшка" студентки 43-А гр. Заїки О. та інші.

   У виставці брали участь не тільки студенти, а й викладачі. Захоплення визвали ікони «Целітєльніца» та «Неупеваємая чаша», які вишила бісером старший викладач каф. ЕЕМ Попадченко С. А.

   Цей захід є містком для переходу до нової пори року, а студентам бажаємо терпіння та творчого натхнення для виконання робіт на виставку у наступному році.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search