Новини

Стипендія Президента України!

 

  Вітаємо студентку 4 курсу ННІ ЕКТ Чалу Надію з призначенням їй стипендії Президента України і зичимо їй щастя, успіхів, подальших перемог і нагород!

   За роки навчання в університету Чала Надія зарекомендувала себе старанною, наполегливою, здібною студенткою, підтвердженням чого є відмінні успіхи у навчанні. Вона бере активну участь у громадському житті інституту та університету.

   Надія з першого курсу активно займається науково-дослідницькою роботою та має 7 наукових публікацій. Вона активно бере участь у наукових конференціях технічного та гуманітарного напрямків. Вміє продуктивно і точно працювати з теоретичними та архівними джерелами, нормативним і практичним матеріалом, завдяки чому стала відмінницею у навчанні.

   За три роки навчання в університеті Чала Надія не тільки брала активну участь, але й була організатором різноманітних заходів, таких як: «Дебют першокурсника», «Барви осені», «Куратор року», «День енергетика», «Масляна», «Кращий студент року», «Свято вишиванки», «Електричний гарбуз», «Турнір з боулінгу ННІ ЕКТ», «Великий пікнік» і т.д.

   У квітні 2018 року Надія брала участь у конкурсі «Кращий студент року», де стала лауреатом конкурсу і показала чудовий результат.

   27 квітня 2018 року вона брала участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Електромонтажник–2018», де зайняла 1 місце з теоретичної частини конкурсу, а також показала гарний результат з практичної частини.

   Надія користується заслуженою повагою серед студентів та викладачів університету.

Корисна інформація

Партнери

©2021 ННІ ЕКТ.

Search