Новини

Дебют першокурсника-2018 в ННІ ЕКТ

   24 жовтня в холі ННІ ЕКТ відбулося щорічне свято «Дебют першокурсника», присвячене 70-річчю створенню нашого інституту. Це свято було пронизане теплою душевною атмосферою.

   Ведучою конкурсу була випускниця ННІ ЕКТ Скрипка Оля. Присутні отримали приємні враження від яскравих та запальних дій, яким передувала кропітка підготовка, виснажливі репетиції, та перемого учасників над своїми хвилюваннями. Це традиційне свято стало справжнім зорепадом молодих талантів. Студенти змогли проявити себе у таких жанрах як хореографія, вокал, інструментальна музика та авторські вірші.

   Розпочала вечір Хлюпка Валерія зі своїм авторським віршем, який був присвячений 70-річчю нашого інституту. Незвичайні стосунки між чоловіком та жінкою, в танці змогли відтворити Федюшко Олексій та Чала Надія. Показали свої здібності в хореографії також колективи «Bad boys» та «Sky hall». Казковий вальс Руслани Мурай та Горошанського Микити, дали змогу всім присутнім відчути подих класики.

    Вразили присутніх дивовижним вокалом Конотоп Дар’я та Мурай Руслана. Талановиту гру на гітарі показав Бугай Вадим. Чарівні фокуси були продемонстровані Большаковим Володимир. Закінчили свято чудовим веселим юмористично-танцювальномим номером члени студентської ради ННІ ЕКТ Чала Надія, Заїка Олена, Довгопола Аня, Федюшко Олексій, Лампанченко Даниіл, Стельмаченко Артем.


 

   На святі крім студентів та випускників ННІ ЕКТ також були присутні студенти інших інститутів.

   До складу журі входили художній керівник ХНТУСГ ім. П. Василенка Кірюхіна М.О., доцент кафедри культурних універсалій, засновник цього конкурсу Кухаренко А.Л. та голова профспілкової ради інституту Бородай І.І.

   Члени журі високо оцінили виступи учасників та відібрали кращі номери для виступу на гала-концерті, який відбудеться 1 листопада 2018 в актовій залі в навчальному корпусу по вул. Алчевських, 44.

   Кожен учасник Дебюту першокурсника, який брав участь у святі був нагороджений почесною грамотою дирекції ННІ ЕКТ. Безперечно кожен учасник отримав приємні враження, які запам’ятаються на все життя. Без сумніву можна сказати, що кожний учасник Дебюту першокурсника є особистістю та він обов’язково досягне успіху в житті.

Хай вам щастить, дорогі наші студенти ННІ ЕКТ!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search