Новини

Профорієнтаційна робота у Сахновщинському районі

6 листопада в Сахновщинській гімназії та Сахновщинській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся спільний профорієнтаційний захід.

  В якому взяли участь завідувач кафедри ІЕТП д.т.н., професор Кунденко М.П., викладач кафедри АЕМС Міленін Д.М., доцент кафедри ФТМ Каліберда Л.М., кафедри ВМ – ст. викладач Зотова О.С., відповідальний секретар приймальної комісії к.т.н., доц. Скофенко С.М. і студенти ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

  На заході були присутні 67 учня 11 класів, їх батьки та вчителі закладів освіти. Зі вступним словом виступив випускник 1989 року Сахновщинської гімназії д.т.н., професор Кунденко М.П., який розповів про Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, а випускник 2016 року Сахновщинської гімназії, а в даний час студент третього курсу ННІ ЕКТ Ольховський Дмитро розповів  учням про переваги навчання саме в нашому університеті.

  Відповідальний секретар приймальної комісії університету к.т.н., доц. Скофенко С.М. надав інформацію про умови вступу до ХНТУСГ у 2019 році. Багато спілкувалися з учнями Каліберда Л.М., Зотова О.С. стосовно підготовки до успішної здачі ЗНО та залучення учнів до підготовчого відділення ХНТУСГ імені Петра Василенка.

  Робота агітаційної команди оцінюється на «відмінно» оскільки більше 40 випускників виявили бажання навчатися на підготовчих курсах як за очною формою навчання так і за дистанційною.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search