Новини

Профорієнтаційна робота каф. АЕМС

8.02.2019 р. в Близнюківському районному Будинку Культури відбувся захід «Профорієнтація твоєї мрії». Цей захід було організовано Близнюківським районним центром зайнятості.

11 лютого 2019 року, за підтримки викладачів кафедри АЕМС, студентка 2 курсу ННІ ЕКТ Хлюпка Валерія відвідала з профорієнтаційною роботою Куп'янську загальноосвітню школу №1.

 


   Учням шкіл та ліцеїв було надано інформацію щодо навчально-наукових інститутів університету, нових спеціальностей, можливості стажування студентів в провідних країнах світу та отримання додаткових балів за участь в олімпіаді й відвідування підготовчих курсів на базі університету.

Абітурієнти зацікавились інформацією про новітні розробки кафедр, умови проживання студентів в гуртожитках університету, участь у спортивних заходах та творчих гуртках.

Бажаючі отримали інформацію про приймальну комісію університету.

   Учні школи були проінформовані про переваги навчання в нашому університеті, зокрема: можливість проходження практики за кордоном, про щорічну олімпіаду для вступників та підготовчі курси до ЗНО, а також умови вступу на спеціальності університету та переваги навчання у ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search