Новини

Участь кафедри «Електропостачання та енергетичного менеджменту» у звітно-виборчій конференції асоціації фермерів та землевласників Харківської області

7 лютого 2019 року в приміщенні Держпрому відбулася звітно виборча конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Харківської області. В роботі фермерської конференції брали участь понад 50 фермерів – представників районних АФЗ Харківської області, Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак, представники органів влади та ЗМІ.

  Доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. в якості голови комітету «Енергоефективності та альтернативної енергетики, впровадження нових технологій» асоціації презентував науково-дослідні та проектні напрямки роботи кафедри з енергозбереження, енергоефективності та моніторингу аварійних режимів ЛЕП. Запропоновано для підвищення рівня енергозбереження фермерських господарств готувати фахівців з сертифікації та енергетичного обстеження будівель та представлено варіанти енергозберігаючих заходів в системах енергопостачання, в тому числі з використанням енергії від поновлюваних джерел. Представлено план роботи комітету на рік та обговорені умови налагодження плідної співпраці науковців з фермерами.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search