Новини

Профорієнтаційна робота доцента кафедри ЕЕМ Дуднікова С.М.

Доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. 15 лютого 2018 р. провів профорієнтаційні заходи у ХЗОШ № 31, ХЗОШ №97, ХЗОШ №98 та ХЗОШ №110.

Під час відвідання шкіл проведено співбесіди з директорами щодо умов взаємовигідних заходів у підготовці випускників та укладено договір про співпрацю зі ХЗОШ №97 (директор  Кузнецова Віра Петрівна) та ХЗОШ №98 (директор Меньшиков Андрій Миколайович).

Випускники ХЗОШ №31, ХЗОШ №97, ХЗОШ №98, ХЗОШ №110 отримали інформацію про існуючи спеціальності в ННІ ЕКТ ХНТУСГ ім. П. Василенка та переваги при вступі до нашого університету, а саме:

- найменша вартість навчання за контрактом;

- проходження практики за кордоном (США, Англія, Данія, Швейцарія, Німеччина і інші країни);

- можливість якісної підготовки до ЗНО;

- найвища кількість держбюджетних міст з подальшим їх збереженням в магістратурі;

- значний попит на ринку праці на випускників нашого інституту.

         Також випускники шкіл були проінформовані про умов вступу до університету, а також вони були запрошені на день відкритих дверей, який буде проведений 16 лютого 2019 р. в корпусі ХНТУСГ ім. П. Василенка за адресою: вул. Алчевських 44.

         До того на 13 квітня випускників запрошено до участі у Всеукраїнській олімпіаді, що дозволить їм отримати додаткові 20 балів при вступі до ХНТУСГ ім. П. Василенка та сертифікати на практику за кордоном (Данія, Швейцарія, Німеччина).

Під час бесід було встановлено, що певна кількість учнів вже користується послугами ХНТУСГ ім. П. Василенка щодо підготовки до ЗНО. Так учні ЗОШ №110 Пенцов М., Ракшеєв О., Жоров А., Пономарьов В користуються послугами дистанційної підготовки до ЗНО, а учні ЗОШ №97 Шуманова П. та Сула В. є слухачами підготовчих курсів.

           Бажаємо випускним шкіл успішного проходження ЗНО та правильного вибору професії!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search