Новини

Профорієнтаційна робота кафедри ЕЕМ

22 лютого 2019 року доцентом кафедри електропостачання та енергоменеджменту Савченком Олександром Анатолійовичем були проведені профорієнтаційні заходи у Височанських ЗОШ №1, №2 та Зеленогайській ЗОШ селища Високий Харківського району.

   У Височанську ЗОШ №2 для проведення заходу були запрошені випускники минулих років даної школи, які навчаються в нашому університеті, - Попко Кирило (ННІ технічного сервісу), Сербіна Настя та Волошина Валерія (ННІ бізнесу та менеджменту). Студенти захопливо розповіли учням 10 та 11 класів про умови навчання в університеті, перспективи їх працевлаштування після закінчення закладу. Також серед учнів було проведено тестування на предмет професійних схильностей, яке вони сприйняли з великим зацікавленням. Майбутнім абітурієнтам надано відомості про можливості з підвищення шансу вступу на бюджетне місце за рахунок отримання до 10 додаткових балів при участі у підготовчих курсах університету до ЗНО (очно або через Інтернет), а також до 20 додаткових балів за участь в університетській олімпіаді. Доцент Савченко О. А. щиро вдячний класному керівнику 11 класу Широковій Вікторії Миколаївні за сприяння у проведенні заходу.

   Керівництво ХНТУСГ ім. П. Василенка висловлює щиру подяку директорам згаданих шкіл Шейку Володимиру Івановичу, Реуцькому В’ячеславу Вікторовичу, Ящук Євгенії Григорівні та всьому вчительському колективу за підготовку талановитої молоді, яка навчається в нашому університеті. Серед них:

  1. Супрун Олександр (випускник Височанської ЗОШ №2 2014 року, студент ННІ енергетики та комп’ютерних технологій)
  2. Попко Кирило (випускник Височанської ЗОШ №2 2017 року, студент ННІ технічного сервісу)
  3. Волошина Валерія (учениця Височанської ЗОШ №2, студентка ННІ бізнесу та менеджменту)
  4. Сербіна Настя (випускниця Височанської ЗОШ №2 2018 року, студентка ННІ бізнесу та менеджменту)
  5. Румянцев Нікіта (випускник Зеленогайської ЗОШ 2017 року, студент ННІ технічного сервісу)
  6. Михайличенко Дар’я (випускниця Зеленогайської ЗОШ 2018 року, студентка ННІ бізнесу та менеджменту)

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search