Новини

Участь співробітників кафедри ЕЕМ у виставці KB&E

14 березня співробітники ННІ ЕКТ в складі заступника директора Пазія В. Г., завідувача кафедрою ЕЕМ Мірошника О. О. та доцента кафедри ЕЕМ Дуднікова С. М. брали участь у виставці Kharkiv Build&Energy, яка проводилась в Палаці спорту.

Головною метою участі у виставці – це ознайомлення з останніми технічними розробками в галузі електроенергетики та енергозбереження, впровадження нових знань в навчальний процес, популяризація ННІ ЕКТ.

Також важливою задачею було питання пошуку партнерів-виробників електротехнічної продукції і налагодження взаємовигідних відношень щодо оснащення сучасним обладнанням і приладами навчальних лабораторій кафедри. В цьому напрямку отримані контакти з представниками Польщі і Латвії з перспективою їх продовження.

до основних заходів відносились питання профорієнтації. Тут нам допомогли наші студенти-колеги керівники ТОВ «Теплодом.Нет.Юа» Денисенко Д. та Ахтирский В, які надали місце для розташування банера та роздаткового матеріалу. Гості виставки проявляли інтерес як до науково-практичних розробок кафедри ЕЕМ так і до спеціальностей ННІ ЕКТ та умов навчання. Роздатковий матеріал розходився у перші години.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search