Новини

Участь кафедри ЕЕМ у форумі «Build&Energy. Kharkiv Expo 2019»

Від ХНТУСГ ім. П. Василенка 14 березня у форумі «Build&Energy. Kharkiv Expo 2019» брали участь завідувач кафедри ЕЕМ Мірошник О. О. та доцент кафедри Дудніков С. М.

Метою форуму була презентація представникам малого та середнього бізнесу, органам влади успішних прикладів в реалізації проектів у галузі енергоефективності, залучення національного та міжнародного фінансування, пошук зарубіжних партнерів для реалізації спільних проектів.

Кафедра ЕЕМ представила доповідь, на тему «Атестація енергоаудиторів на кафедрі електропостачання та енергетичного менеджменту ХНТУСГ ім. П. Василенка». Відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» з 1 липня 2019 року повинна проводитись обов’язкова енергетична сертифікація будівель. Право на проведення сертифікації покладають виключно на атестованих фахівців. До 23 липня енергетичну сертифікацію можуть проводити інженери-проектувальники.

До атестації допускаються особи, які мають:

1 – рівень відповідної освіти не нижче магістерської для осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель;

2 – рівень відповідної освіти не нижче бакалавра для осіб, які мають намір провадити діяльність із обстеження енергетичних систем будівель;

3 – стаж не менше 3 років у сферах енергетики, енергоефективності та енергозбереження, будівництва та архітектури, житлово-комунального господарства.

Право на проведення атестації покладено на заклади вищої освіти, в нашому університеті таку діяльність здійснює кафедра ЕЕМ.

В доповіді було показано, що кафедра ЕЕМ має достатній рівень забезпечення сучасним технічним обладнанням і приладами навчальні лабораторії та високий рівень кваліфікації співробітників кафедри щодо атестації осіб, які мають намір провадити діяльність з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження енергетичних систем будівель.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search