Новини

Наші студенти одні із кращих в Україні

21 та 22 березня 2019 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Електричні машини та апарати».

   Студент нашого інституту 61 Ем групи Величко Ігор Анатолійович брав участь у даному заході та посів II місце за роботу на тему «Дослідження покращення роботи асинхронних двигунів фермерських господарств з врахуванням коефіцієнта запасу потужності» – керівник доцент кафедри АЕМС Сотнік Ольга Василівна.

 

Студент 52 Ем групи Зосімов Єлеазар Владиславович посів III місце за роботу на тему «Розробка лабораторного стенда для дослідження роботи частотно-керованого асинхронного електропривода на основі перетворювача частоти ALTIVAR 312» – керівник доцент кафедри АЕМС Хандола Юрій Миколайович.

18 - 21 березня 2019 року у КНУ ім. Михайла Остроградського також проходила Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Електричні машини та апарати».

Студенти нашого інституту 45 Е групи Бережний Сергій Євгенійович та Братчиков Олексій Сергійович брали участь у даному заході. Бережний Сергій посів III місце в особистому заліку,  Братчиков Олексій нагороджений грамотою за особливі здібності.

Щиро вітаємо наших студентів та їх керівників з перемогою та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search