Новини

Участь кафедри ЕЕМ у нараді з питань енергозбереження в консульстві Республіки Польща

8 квітня 2019 р. в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща пройшла зустріч представників університетів м. Харкова із Генеральним консулом паном Янушем Яблонським та доктором технічних наук Романом Бабутом, представником Національного агентства з питань енергозбереження Республіки Польща (KAPE S.A.). Представником ХНТУСГ ім. П. Василенка був доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Дудніков С. М.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці між Генеральним консульством та університетами Харкова на 2019 рік. На зустрічі Роман Бабут висвітлив тематику проекту «E-ETAP– Energy Effici ency Training and Auditing Project» - навчальний проект з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні», що  був створений з метою підвищення професійної кваліфікації енергоаудиторів за підтримкою Фонду енергоефективності (ФЕЕ). ФЕЕ впроваджує в Україні програму фінансової підтримки з підготовки енергоаудиторів та відновлення і підвищення енергоефективності багатоповерхових будинків.

Проект E-ETAP реалізується та повністю фінансується з коштів Національного фонду охорони довкілля та водного господарства (NFOŚiGW), державної установи Республіки Польща.

Головним виконавцем проекту Е-ЕТАР є Національне агентство з питань енергозбереження Республіки Польща (Krajowa Age ncja Poszanowania Energii S.A., KAPE S.A.).

Було підкреслено, що університети м. Харкова є місцем сприяння розвитку українсько-польського співробітництва у сфері підготовки кадрів для проведення енергетичного обстеження та сертифікації будівель та споруд, а також центром дружби, який виховує повагу, дає знання і створює можливості для української молоді у пізнанні свого найближчого партнера і країни-друга – Республіки Польща.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search