Новини

Федюшко Олексій – гідний представник ННІ ЕКТ

10 квітня 2019 року в актовій залі університету відбувся щорічний конкурс «Студент року» в якому брали участь представники 5 навчально-наукових інститутів та факультету. Представником нашого інституту був студент 4 курсу Федюшко Олексій. 

  Конкурс складався з «Візитки», перевірки на кмітливість «Ерудит», а також «Конкурсу талантів», де учасники демонстрували свої таланти.

  Впродовж всього конкурсу було багато танців, пісень, патріотичних віршів та навіть жартівливий Stand Up. Кожен із учасників був по-своєму особливим. Наш студент 4 курсу Федюшко Олексій переміг у номінації «Краща наукова діяльність».

 Традиційно студенти інституту ЕКТ активно підтримують своїх представників, що не було винятком і цього разу. Тому команда підтримки ННІ ЕКТ отримали нагороду журі конкурсу за кращий фан сектор.

 Приємно також відмітити, що ведучою конкурсу була студентка 5 курсу ННІ ЕКТ Олійник Поліна.

 Перед конкурсом «Студент року» в корпусі на Алчевських, 44 була проведена виставка витворів ручної роботи «Ой весна, весна, ти красна! Що ж ти нам, весна, принесла?» в якій брали участь і студенти ННІ ЕКТ.

На виставці наші студенти демонстрували різні вироби мистецтва: картини, іграшки, прикраси та багато іншого. Особливо гості виставки були вражені виробами з бісеру у яскравих кольорах весни та гарними в’язаними іграшками. Роботи наших студентів були відзначені адміністрацією університету.

Дирекція ННІ ЕКТ висловлює подяку всім учасникам конкурсу та виставки і бажає нашим студентам завжди бути успішними!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search