Новини

Участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з електротехніки

З 23 по 25 квітня 2019 р. на в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний університет» відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з електротехніки для студентів неелектротехнічних спеціальностей закладів вищої освіти України, в якій вже неодноразово беруть участь студенти нашого університету.

         Цього року до складу учасників олімпіади під керівництвом доцента кафедри БМІТЕ к.т.н. Кравченко П. О. увійшли студенти Головко Сергій, Куліш Леонід та Яровий Ігор, як переможці І етапу олімпіади з електротехніки в ХНТУСГ імені Петра Василенка. Олімпіада проводилась на базі кафедри електротехніки ХТУ «ХПІ». Наші студенти зайняли 5 командне  місце серед таких ЗВО України: Львівська політехніка», Тернопільський національний університет, Сумський національний університет, Дніпровська політехніка (м. Дніпро), НТУ «ХПІ», Національний аерокосмічний університет імені Жуковського «ХАІ», Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків), Національний університет цивільного захисту України  (м. Харків) та інші.

За підсумками олімпіади наші студенти були нагороджені грамотами за участь в олімпіаді, а також отримали незабутнє спілкування з іншими  учасниками з усіх куточків нашої країни.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search