Новини

Співпраця кафедри ЕЕМ і корпорації АСКО-УКРЕМ

 

Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту активно співпрацює з відомим українським виробником електротехнічної продукції АСКО-УКРЕМ.

Корпорація АСКО-УКРЕМ надала сучасне обладнання  для оснащення лабораторії «Електропостачання», завдяки чому було зроблено два лабораторних стенди по дослідженню систем сонячної енергетики. Дане обладнання використовується при проведенні лабораторних та практичних занять з дисципліни «Нетрадиційні джерела енергії» та «Ресурсоефективне та чисте виробництво електроенергії».

  Також корпорація АСКО-УКРЕМ надала демонстраційні стенди зі зразками своєї продукції. Дані стенди використовуються при вивченні дисципліни «Електротехнічні матеріали та енергетичне обладнання» і «Основи технічної експлуатації, надійність та діагностування енергетичного обладнання».

  Інститут енергетики та комп’ютерних технологій та кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту висловлюють подяку корпорації АСКО-УКРЕМ за надане обладнання та стенди, що дало змогу значно покращити якість навчального процесу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Корисна інформація

Партнери

©2021 ННІ ЕКТ.

Search