Новини

Вітаємо Довгополу Анну с присудженням академічної стипендії Президента України!

   Вітаємо студентку 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти  Довгополу Анну с присудженням їй академічної стипендії Президента України!

  Впродовж всіх років навчання в університеті Довгопола Анна навчалася тільки на «відмінно», активно займалася науково-дослідницькою роботою, за результатами якої має 8 наукових публікацій. Вона бере активну участь у наукових конференціях технічного та гуманітарного спрямування.

  Анна брала участь у двох онлайн конференціях. У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Енергетика», отримала диплом III ступня за наукову роботу на тему «Дослідження енергоефективних режимів системи електропостачання засобами комп’ютерного моделювання». З цією ж науковою роботою вона виступила на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт, де отримала перемогу та диплом II ступеня.

  За п’ять років навчання в університеті Довгопола Анна не тільки брала активну участь, але була і організатором різноманітних заходів, таких як: «Дебют першокурсника», «Барви осені», «Куратор року», «День енергетика», «Масляна», «Кращий студент року», «Свято вишиванки», «Електричний гарбуз», «Свято Великодню», «Великий пікнік» і т.д. Вона також є учасником хореографічного колективу та неодноразово виступала на концертах в якості вокаліста.

  22 квітня 2017 року Анна брала участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Електромонтажник–2017», в якості члена першої експериментальної жіночої команди, де показала не тільки високу практичну підготовку, але й найкращий результат з теоретичних знань матеріалу, за що була нагороджена дипломом I ступеня за виконання теоретичної частини конкурсу та диплом «Міс Кращий електромонтажник–2017».

  Як член студентської ради ННІ ЕКТ Анна виявила себе компетентним, активним та відповідальним керівником, за що була неодноразово відзначена дирекцією ННІ ЕКТ почесними грамотами та подяками. Анна користується заслуженою повагою серед студентів та викладачів інституту.

  Колектив ННІ ЕКТ бажає Анні наснаги, задоволення від життя і нових перемог!

  Щасти тобі, Анна!

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search