Новини

Виступ студента ННІ ЕКТ Денисенка Дмитра на телебаченні та участь в організації бізнес-семенару

23 травня студент 3-го курсу заочної форми навчання Денисенко Дмитро в якості представника компанії «Teplodom.net.ua» та дилера компанії «Атмосфера» прийняв участь у дискусії «Як заробляти на сонці та забезпечувати весь дім електроенергією» в ефірі “Вісті.

Тема дня” - досвід Харківщини. В Україні намітилася тенденція щодо збільшення домоволодінь, які мають сонячні батареї. У порівнянні з 2016 роком кількість таких осель на Харківщині збільшилася з 40 до понад 200. На перший погляд цифра може здатися невеликою, але для нашого регіону – це, насправді, дуже позитивна динаміка, у порівнянні з містами-лідерами Львовом, Одесою, Херсоном, Миколаєвом, Днiпром. Що ж підштовхує до встановлення та використання таких станцій? По-перше, можливість продавати електроенергію державі згiдно з дiючим «зеленим тарифом», за яким цiни за 1 кВт є найвищим у Європі.

Також 29.05.2019  Денисенко Дмитро провів бізнес - семінар на тему «Будівництво промислових сонячних електростанцій для власного споживання і під «Зелений тариф», який пройшов в приміщенні Торгово-промислової палати. У бізнес-семінарі брали участь В. Д. Запорожський (віце-президент Асоціації сонячної енергетики України), Омельчук Іван (координатор центру РЕЧВ в Східному регіоні), Капінус Олександр (помічник керівника з розвитку і введення нових технологій Асоціації "Підтримка ЖК, ЖБК та ОСББ"), Людмила Алдохіна (керівник проекту з будівництва та експлуатації сонячних станцій), Представники компанії ALTEK, OOO "Гетьман Бразер з Груп" Unasolar, АФЗХО, ЗВО та інших зацікавлених організацій і споживачів. Від ННІ ЕКТ в семінарі брали участь директор ННІ ЕКТ Мороз О. М., зав. кафедри ЕЕМ Мірошник О.О. та доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. Спеціалісти провідних компаній ознайомили учасників семінару з умовами отримання "Зеленого тарифу", технологіями і конструкціями сучасних сонячних електростанцій, умовами залучення кредитів та інвестицій на побудову систем відновлюваної енергетики та енергозберігаючих заходів у житлових та комунальних будівлях. Учасники Бізнес - Семінару під час роботи по скайп-зв'язку отримали вітання від голови комітету Асоціації сонячної енергетики Інституту відновлюваної енергетики НАН України Юрія Фаворського та прихильниці зеленої енергетики переможниці євробачення Руслани Лижичко.

 

 відео можно подивитись на Youtube.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search