Новини

Виступ студента ННІ ЕКТ Денисенка Дмитра на телебаченні та участь в організації бізнес-семенару

23 травня студент 3-го курсу заочної форми навчання Денисенко Дмитро в якості представника компанії «Teplodom.net.ua» та дилера компанії «Атмосфера» прийняв участь у дискусії «Як заробляти на сонці та забезпечувати весь дім електроенергією» в ефірі “Вісті.

Тема дня” - досвід Харківщини. В Україні намітилася тенденція щодо збільшення домоволодінь, які мають сонячні батареї. У порівнянні з 2016 роком кількість таких осель на Харківщині збільшилася з 40 до понад 200. На перший погляд цифра може здатися невеликою, але для нашого регіону – це, насправді, дуже позитивна динаміка, у порівнянні з містами-лідерами Львовом, Одесою, Херсоном, Миколаєвом, Днiпром. Що ж підштовхує до встановлення та використання таких станцій? По-перше, можливість продавати електроенергію державі згiдно з дiючим «зеленим тарифом», за яким цiни за 1 кВт є найвищим у Європі.

Також 29.05.2019  Денисенко Дмитро провів бізнес - семінар на тему «Будівництво промислових сонячних електростанцій для власного споживання і під «Зелений тариф», який пройшов в приміщенні Торгово-промислової палати. У бізнес-семінарі брали участь В. Д. Запорожський (віце-президент Асоціації сонячної енергетики України), Омельчук Іван (координатор центру РЕЧВ в Східному регіоні), Капінус Олександр (помічник керівника з розвитку і введення нових технологій Асоціації "Підтримка ЖК, ЖБК та ОСББ"), Людмила Алдохіна (керівник проекту з будівництва та експлуатації сонячних станцій), Представники компанії ALTEK, OOO "Гетьман Бразер з Груп" Unasolar, АФЗХО, ЗВО та інших зацікавлених організацій і споживачів. Від ННІ ЕКТ в семінарі брали участь директор ННІ ЕКТ Мороз О. М., зав. кафедри ЕЕМ Мірошник О.О. та доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. Спеціалісти провідних компаній ознайомили учасників семінару з умовами отримання "Зеленого тарифу", технологіями і конструкціями сучасних сонячних електростанцій, умовами залучення кредитів та інвестицій на побудову систем відновлюваної енергетики та енергозберігаючих заходів у житлових та комунальних будівлях. Учасники Бізнес - Семінару під час роботи по скайп-зв'язку отримали вітання від голови комітету Асоціації сонячної енергетики Інституту відновлюваної енергетики НАН України Юрія Фаворського та прихильниці зеленої енергетики переможниці євробачення Руслани Лижичко.

 

 відео можно подивитись на Youtube.

Партнери

©2020 ННІ ЕКТ.

Search