Новини

Участь студентки ННІ ЕКТ у конкурсі «Чому я обираю агро?»

11 червня 2019 року в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулося нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу серед студентів «Чому я обираю агро?». Серед 97 робіт, що були подані на конкурс,  експертною радою було відібрано 10 найкращих,  до яких ввійшла робота і нашої студентки.

  На церемонію нагородження приїхали студенти та викладачі із семи аграрних навчальних закладів України,  серед яких і студентка 5-го курсу ННІ ЕКТ  –  Олійник Поліна.

  Поліна була єдиною учасницею, яка написала свою конкурсну роботу англійською: «Я вважаю, що аграрії — це міжнародні спеціалісти, які мають ділитися своїми знаннями з іноземними колегами та переймати їхній досвід».


   Після нагородження учасники мали можливість поспілкуватися із провідними діячами агросектору України – в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою та президентом асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральним директором компанії ІМК, ідеологом освітнього проекту «Агрокебети» Алексом Ліссітсею.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search