Новини

День Знань – 2019

   Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята в студенти. Вона згуртовує, знайомить першокурсників з керівництвом та традиціями університету і інституту, відкриває перспективи становлення та зростання студента як особистості.

   2 вересня 2019 року біля головного корпусу ХНТУСГ ім. П. Василенка відбувся урочистий захід з приводу «посвяти першокурсника». Після вступного слова ректора ХНТУСГ Нанки Олександра Володимировича, «першачків» привітали своїм номером зразковий ансамбль пісні і танцю «Берегиня», членами якого є студенти ННІ ЕКТ. Також на цьому заході було присутнє місцеве телебачення, яке взяло інтерв`ю у директора навчально-наукового інституту енергетики та комп'ютерних технологій  Мороза Олександра Миколайовича. Директор закликав студентів до активної участі в суспільному житті університету,  відповідально відноситись до навчання, бути патріотами інституту та країни.

   Після закінчення урочистої лінійки наші студенти, завітали до своєї першої аудиторії, де послухали вступну лекцію від директора ННІ ЕКТ Мороза О.М., познайомились із своїми кураторами та студентським самоврядуванням інституту.

   Щиро бажаємо всім першокурсникам веселого студентського життя, здобуття нових знань, наснаги та творчості. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх ваших мрій.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search