Новини

Участь кафедри ЕЕМ у виставці PromENERGY 2019

26 вересня завідувач кафедри ЕЕМ Мірошник О. О. та доцент кафедри ЕЕМ Дуднікова С. М. разом із студентами групи 31-Е, 43-Епр та 73-Ем були учасниками спеціалізованої виставки PromENERGY 2019, яка проходила на території Палацу Спорту.

   Головна мета участі у виставці – це популяризація ННІ ЕКТ, отримання нових знань у галузі новітнього електротехнічного обладнання та профорієнтаційна робота.

    Суттєву допомогу у цих питання надали наші студенти заочники, керівники ТОВ «Теплодом.Нет.Юа» Денисенко Д. та Ахтирский В, які виділили місце для розміщення банера та профорієнтаційного матеріалу. Гості виставки проявляли інтерес як до науково-практичних розробок кафедри ЕЕМ та і до спеціальностей ННІ ЕКТ та умов навчання.

    Студенти ННІ ЕКТ ознайомилися з продукцією ВАТ «Електросистеми України», ТМ ElectrO, АЛЬТЕК ПАТ Дніпрополімермаш та інших виробників.

    Також студенти взяли участь у конференції «Модернізація, ресурсозбереження, енергоефективності в промисловості», яка є невід'ємною частиною професійної виставки PromENERGY 2019 та відображає найактуальніші питання в сфері технічного забезпечення життєдіяльності підприємств різних галузей промисловості, комерційних та комунальних організацій, ОСББ.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search