Новини

Участь кафедри ЕЕМ у виставці AGROPORT EAST KHARKIV 2019

Сезон Агропортів завершено, настає епоха інноваційних парків – під таким гаслом пройшла 10 – 12 жовтня 2019 року традиційна шоста виставка AGROPORT EAST KHARKIV 2019 у терміналі Харківського аеропорту. ННІ ЕКТ представила кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту у співтоваристві з громадським об’єднанням “Асоціація фермерів та землевласників Харківської області”. Доцент кафедри ЕЕМ Дудніков С. М. презентував науково-дослідні та проектні напрямки роботи кафедри та проводив профорієнтаційні заходи серед відвідувачів виставки.

 

     Головною подією виставки було підписання меморандуму, який дозволить залучити до проанонсованих інноваційних парків провідні аграрні заклади вищої освіти та наукові заклади Слобожанщини: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківську державну зооветеринарну академію, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва та Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії» імені О.Н. Соколовського. Це дозволить реалізувати у новостворених парках наукову складову, а також може дати можливість студентам працевлаштуватися і реалізувати свої сміливі ідеї, щодо розвитку агропромислового виробництва країни.

    Другою символічною подією стала презентація нового символу Агропорту - історичного артефакту, якому понад 120 років, і який є символом розвитку сільського господарства країни в цілому.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search