Новини

Дебют першокурсника ННІ ЕКТ

Дебют першокурсника – щорічне свято для першокурсників університету, який дає їм можливість показати свої таланти і творчі здібності в різних сферах мистецтва. Метою проведення Дебюту є залучення нових студентів в суспільне життя університету, а також надати їм можливість виступити на головній сцені ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

    Першокурсники ННІ ЕКТ, за підтримки студентської ради ННІ ЕКТ, підготували концертну програму з вокальними, танцювальними та театральними номерами, а також гру на музичних інструментах, з якою вони виступили 10 жовтня в холі ННІ ЕКТ.

    Присутнім сподобались всі виступи, а найбільше вразили такі номери: танець 11-Е групи, спів Хлопоніної Аліни, вірш Муравльової Інни, танець Романченко Катерини та Колодяжної Олени, гра на барабанах Марченко Володимира, танго групи «Агонь». 

    Дебют першокурсника допомагає не тільки розкрити таланти студентів, але і залучити їх до творчих об'єднань університету, які сприятимуть розвитку їх талантів. Дебют першокурсника - яскраве шоу, заряд позитивних емоцій, які сприяють формуванню незабутніх вражень від студентського життя.

    Дирекція і студентська рада ННІ ЕКТ бажають першокурсникам успіхів та сміливості для наступного виступу, але вже на головній сцені нашого університету.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search