Новини

Дебют першокурсників ННІ ЕКТ на великій сцені

17 жовтня 2019 року в актовій залі ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулося грандіозне та запальне свято «Дебют першокурсника».

    Ця подія яскрава, весела та позитивна, яку студенти першокурсники будуть пам’ятати все життя. Метою дебюту є виявлення та підтримка молодих талантів, активізація художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

     Розпочали святковий концерт студенти нашого інституту, члени студентської ради ЕКТ своїм запальним танцем. Від нашого інституту в дебюті брали участь група «Агонь» з яскравим танго, далі була хореографія в стилі контемп від Романенко Катерини і Колодяжої Олени та цирковий номер Романенко Катерини. Музикальний номер, а саме чудову гру на барабанах показав Марченко Володимир, зворушливий вірш про батьків розповіла Муравльова Інна і завершальним виступом від нашого інституту був вокал  Хлапоніної Аліни.

Підводячи підсумки конкурсу, журі та організатори конкурсу відзначили високий рівень номерів студентів, а студентка Хлапоніна Аліна отримала два квитки на шоу «У джазі тільки дівчата», яке буде проводитись в палаці студентів ХНЮУ. Виступи студентів нашого інституту мали шалену підтримку присутніх у залі.

Дирекція ННІ ЕКТ висловлює подяку студентам першого курсу, які були учасниками конкурсу, студентській раді за постановку номерів та вболівальникам нашої команди. 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search