Новини

Крутий куратор ННІ ЕКТ!

21 листопада 2019 р. в актовій залі навчального корпусу по вул. Алчевських, 44 відбувся щорічний конкурс «Куратор року». Представником від ННІ ЕКТ був Сухін Віталій Володимирович – куратор 62-Ем групи.

    Щоб показати себе і здобути прихильність суддів учасникам потрібно було пройти два етапи. 

    Першим етапом була візитка-відео в якій показана історія  становлення Віталія Володимировича від учня школи  до викладача ХНТУСГ.

    В другому творчому етапі  учасникам потрібно було показати свої таланти та вміння. Сухін В.В. разом зі студентом Тяпіним Павлом дуже артистично зіграли сценку за мотивами  трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Також разом зі студентами був представлений творчий номер під пісню «Короли ночной Вероны». Крім гарного її виконання  виступ Віталія Володимировича пройшов з душею, емоційно та артистично, про це говорить нагорода яку він отримав в номінації «найкраща акторська гра».

    Всі присутні в залі були приємно вражені та були захоплені виступом Віталія Володимировича.

    Студенти-вболівальники нашого інституту були визнані найкращою групою підтримки і отримали нагороду «Найкраща фан зона».

    Дирекція ННІ дякує Сухіну Віталію Володимировичу за гарний виступ та позитивні емоції, а студентській раді ННІ  ЕКТ за творчий підхід, креативність, самопожертву та позитивну енергетику.

   Будьте завжди переможцями та генеруйте позитивну енергетику!

   Електрофак – це круто!

 

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search