Новини

Оснащення лабораторій кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту новітньою продукцією корпорації АСКО-УКРЕМ

Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту плідно співпрацює з відомим українським виробником електротехнічної продукції АСКО-УКРЕМ.

Продовження співпраці дало можливість модернізувати лабораторні стенди в лабораторії експлуатації електрообладнання та електротехнічних матеріалів. На даних стендах проводяться лабораторні роботи з таких дисциплін «Основи технічної експлуатації, надійність та діагностування енергетичного обладнання», «Електротехнічні матеріали. Обслуговування електрообладнання» та «Надійність технічних пристроїв».

Також корпорацією АСКО-УКРЕМ були надані комутаційне обладнання у прозорому виконанні, завдяки чому з’явилась можливість вивчення конструктивних особливостей та механізму їх роботи.

Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту та дирекція навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій висловлюють щиру подяку за підтримку та надану продукцію адміністрації корпорації АСКО-УКРЕМ. Завдяки такій тісній співпраці з’явилась можливість на високому сучасному рівні проводити заняття як для студентів, так і слухачів курсів підвищення кваліфікації.

 

Фрагмент типового стенда для виконання лабораторних робіт в лабораторії експлуатації електрообладнання

Студенти 4 курсу зацікавилися новим стендом «Контроль технічного стану фотопанелей»,

який розробляється для студентів магістратури та для слухачів курсів підвищення кваліфікації «Проектування, монтаж та обслуговування систем сонячних електростанцій»

 

Виконання лабораторної роботи «Випробування регуляторів напруги автотракторних генераторів» на модернізованому лабораторному стенді

Старший викладач Пазій В. Г. пояснює на заняттях студентам 4 курсу особливості конструкції та принцип дії комутаційної апаратури електротехнічної корпорації АСКО-УКРЕМ

Студенти 4 курсу вивчають технічні характеристики комутаційної апаратури електротехнічної корпорації АСКО-УКРЕМ

 

Отримання студентами 4 курсу практичних навичок роботи з комутаційною апаратурою електротехнічної корпорації АСКО-УКРЕМ

 

Корисна інформація

Партнери

©2021 ННІ ЕКТ.

Search