Новини

Курси підвищення кваліфікації «Налаштування, монтаж та обслуговування систем сонячних електростанцій»

    На кафедрі «Електропостачання та енергетичний менеджмент» ННІ ЕКТ проводяться курси підвищення кваліфікації за тематикою «Налаштування, монтаж та обслуговування систем сонячних електростанцій», які організовані спільно з компанією «Теплодом.нет.юа» та Харківським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

    Слухачами курсів є фахівці з монтажу та обслуговування систем сонячних електростанцій, менеджери з вибору та продажі обладнання для сонячних електростанцій, особи, які мають технічну освіту та бажають підвищити кваліфікації за цією тематикою.

    В програмі курсів підвищення кваліфікації читаються лекції: «Вивчення режимів роботи сонячних електростанцій різної архітектури» (доц., к.т.н. Савченко О. А.), «Умови позитивного ефекту від впровадження сонячних електричних станцій» (доц., к.т.н. Дудніков С. М.),  «Контроль технічного стану ізоляції при обслуговуванні електроустановок» та «Технічне обслуговування фотоелектричних електроустановок» (доц., к.т.н. Трунова І. М.) тощо.  

 

Ст. викладач каф. ЕЕМ Пазій В. Г. та слухачі курсів біля стенду «Контроль технічного стану фотопанелей» 
в лабораторії «Експлуатація енергетичного обладнання»

 

    Заняття з практичних питань проводять досвідчені фахівці компанії ТОВ «ТЕПЛОДОМ», зокрема, керівник компанії Денисенко Д. В.  за тематиками: «Виявлення помилок при проектуванні СЕС», «Принципи побудови та монтажу автономних систем енергопостачання від ВДЕ», «Акумуляторні батареї, принципи вибору та монтажу» тощо. При цьому заняття відбуваються не лише в аудиторіях, але і на діючих об’єктах.

   На курси запрошені представники компаній «Altek», «Сучасна Енергія», «Атмосфера», «Shirtec», «Walraven», «MBI Development», які проводять семінари для ознайомлення з обладнанням провідних світових брендів SunPower, Fronius, Longi Solar, JA Solar, Abi Solar, Walraven, Saltek, Altek, Kostal, SolarEdge, Risen, Huawei.

 

Інформація компанії «Сучасна Енергія» про інвертори Fronius та фотомодулі LongiSolar

 

         Семінари представників компаній-виробників сучасного обладнання для сонячних електростанцій з великою зацікавленістю відвідують і викладачі ННІ ЕКТ.

 

Офіційний представник американської компанії SunPower в Україні Гой М. розповідає 
про переваги сонячних панелей Р-серії  у порівнянні із звичайними модулями ТОП-10 світових виробників

 

    В процесі роботи курсів підвищення кваліфікації «Налаштування, монтаж та обслуговування систем сонячних електростанцій» виявляються і нові напрямки вдосконалення підготовки студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які будуть внесені до освітньої програми та реалізовані викладачами в навчальному процесі найближчим часом.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search