Новини

Кращий куратор 2017 року

16 листопада 2017 року в головному корпусі ХНТУСГ ім. Петра Василенка відбувся щорічний конкурс «Куратор року». Представником ННІ ЕКТ стала куратор 5 курсу Сотник Ольга Василівна.

 

     Першим етапом конкурсу була візитка. Кожний з учасників зумів з гідністю та креативністю виконати цей конкурс. Ольга Василівна разом із членами студентської ради та своєю групою відтворили один із сюжетів відомого лірично-комедійного фільму «Службовий роман». В цьому відео куратор змогла розповісти про себе та про підготовку до конкурсу.

     Другим етапом став творчий конкурс, де учасники показували свої таланти та вміння. Талантом Сотник О.В. виявилося вміння танцювати. Танець вирішили поставити за мотивами не менш відомого кінофільму "Великий Гетсбі", вдало підібрані образи допомогли ще більше поринули в атмосферу 20-х років. Цей танець був наймасовішим з усіх виступів учасників, за що і отримав нагороду. У конкурсі допомагали куратору студенти різних курсів ННІ ЕКТ: Холодна Дар'я, Бродяна Ксенія, Олефір Кирило, Тяпін Павло, Чала Надія, Федюшко Олексій, Галлямова Ельвіра, Полянін Роман, Матюшевський Денис, Лампанченко Даниіл, Ворвуль Юлія, Черкай Анна, Матвієнко Ірина, Хлюпка Валерія, Бойко Валентин, Величко Ігор, Горічко Наталія, Матусевич Ярослав.

 

     Куратор року – це важливий конкурс, який допомагає студентам краще пізнати своїх кураторів та побачити їх в ролі творчої людини.

    Журі конкурсу відмітило Сотник О. В. за кращий творчий колективний проект, а також відмітило вболівальників нашого інституту як найкращу фан- зону.

     Дирекція інституту дякує Сотник О. В. та студентам за чудове представлення нашого інституту на конкурсі і бажає наснаги та задоволення від своєї творчої діяльності!

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search