Новини

Вітаємо Лихопуда Андрія - студента 6 курсу ННІ ЕКТ з призначенням йому академічної стипендії Президента України!

    Лихопуд А.І. протягом п’яти років навчання зарекомендував себе як старанний, наполегливий, здібний студент, підтвердженням чого є відмінні успіхи у навчанні. Бере активну участь у громадському та спортивному житті університету та інституту. Є одним із гравців збірної команди університету по волейболу.

     Починаючи з третього курсу Андрій займається науковою роботою за напрямком «Експлуатація асинхронних двигунів в АПК» під керівництвом д.т.н. Савченко П.І. та «Причини небалансу електричної енергії під час її обліку» під керівництвом к.т.н., доц. Савченко О.А.

З результатами наукових досліджень брав участь в різних студентських наукових конференціях і має такі публікації:

  • дві публікації у збірнику матеріалів науково-практичної студентської конференції (м. Харків, лютий 2015 р.);
  • публікація у збірнику матеріалівVI-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXI веке», (м. Харків, квітень 2015 р.);
  • публікація у збірнику матеріалівVII-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXI веке», (м. Харків, квітень 2016 р.);
  • публікація у збірнику матеріалів науково-практичної студентської конференції (м. Харків, квітень 2017 р.);
  • публікація у збірнику матеріалівVIIІ-го міжнародного форуму молоді «Молодежь и сельскохозяйственная техника в XXI веке», (м. Харків, квітень 2017 р.)

     Лихопуд Андрій за час навчання в інституті проявив себе сумлінним студентом і є прикладом для інших студентів. За час навчання пройшов курси водіїв і отримав права категорії В. Починаючи з 2 курсу Андрій є відповідальним за спортивний сектор студентської ради інституту. Брав участь у різних творчих конкурсах на рівні інституту та університету.

     Користується авторитетом серед однокурсників, по відношенню до яких завжди виявляє взаєморозуміння, доброзичливість, стриманість. Відповідально і сумлінно виконує доручення викладачів та куратора.

     У позауніверситетський час Андрій займається самовдосконаленням у різних сферах, відвідує тренажерний зал, веде здоровий спосіб життя. У майбутньому прагне стати висококваліфікованим працівником у своїй сфері.

Корисна інформація

Партнери

©2022 ННІ ЕКТ.

Search